24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266
  • Sihtkohad
  • Ameerika Ühendriigid
  • Los Angeles

Los Angeles

Ameerika Ühendriigid

Los Angeles on lõputute meelelahutusvõimalustega linn: seal saate rannal peesitada ning suusatada ühel ja samal päeval, jalutada parkides, külastada linna lõputuid poode ja butiike jne.

Los Angelese üks parkidest, Griffith´i park, asub 1662 hektarilisel maa-alal ning pakub põnevust kogu perele. Lisaks seal asuvale teatrile ja planetaariumile korraldatakse seal golfikursusi, piknikke ning mitmeid suurüritusi. Samuti asub seal LA loomaaed.

Malibu, Santa Monica ja Redondo rannad pakuvad naudingut aga päikese- ja ookeanilembelistele inimestele. Igas rannas saate mängida võrk- ja korvpalli ning nautida delikatesse rannakohvikute terrassidel. Suusatamist ja teisi talispordialasi saab harrastada linna lähedal San Gabrieli, San Bernardino ja San Jacinto mägedes.

Nagu teate, on Los Angeles üks USA fantastilisemaid linnu, mis pakub Teile tohutul hulgal unustamatuid elamusi. Los Angeles polegi tegelikult üks linn, vaid koosneb koguni 80 linnast. See on linn, mida tasuks igal juhul külastada!

Laste ja miks ka mitte nende nooruslike vanemate lemmik Disneyland asub LA-st kirdes, Anaheimis. Teised tuntud teemapargid LA-s on Knott´s Berry farm, Six Flags Magic Mountain ning Hollywoodi Universal Studios. Linnas on ka mitmeid staadione, kus harjutavad kuulsad pesapallimeeskonnad Anaheim Angels ning LA Dodgers.