24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Orlando

Ameerika Ühendriigid

Kui otsid meelelahutust, siis oled õiges kohas - Orlando on üks populaarsemaid sihtkohti USAs. Miljonid turistid ei saa ju eksida.

Orlando on tervikuna võttes otsekui Ameerika suurim teemapark. Orlandot külastab aastas rohkem inimesi kui ühtki teist USA linna. Seda võib kindlalt uskuda, kui vaadata neid rahvamasse, mis linna peamiste teemaparkide juurde tormavad.

Orlando on koduks Disney Wordile , ainuüksi milles pakutavate atraktsioonide eest oleks tänulik iga Euroopa riikki. Epcot Center, The Animal Kingdom ja loomulikult The Magic Kingdom suudaksid igale külastajale huvi pakkuda üsna mitmeks päevaks. Kuid Orlandos on vaadata ja külastada veel väga palju muudki…

Filmimaailm Universal Studios on tohutusuur teemapark, kus saad reisida läbi filmiteemaliste kulisside, Islands of Adventure viib sind adrenaliiniretkele, kus näed ka elusuuruses Jurassic Parki. Sea World on koduks ookeanielanikele – delfiinid, tapjahaid ja hülged pakuvad külastajate lõbustamiseks uskumatuid akrobaatikaetendusi. Discovery Cove laseb sind mereasukate hulka koguni ujuma.

Nende suuremate atraktsioonide vahel on lugematud muuseumid, teemarestoranid, kauplused ja lõbustuspargid, mitmekesine ööelu ja fantastilised šõud. Pealegi on ilm fantastiline, maastikud imelised ja toit suurepärane. Mida veel ühelt peresihtkohalt tahta? Lapsed on vaimustuses ning ainsaks ohuks on üleväsimus – ühes ja samas kohas on niipalju näha ja teha…

 

Huvitavad sihtkohad

Orlando on meelelahutuslinn ja siin leidub palju tegemist igale vanusele. Ainuüksi Disney Worldi suur territoorium pakub põnevust kasvõi nädalaks. Lisa sellele Universal Studios, Sea Worldi ja mõned teisedki atraktsioonid ning saad Orlandost uskumatu elamuse.