Cunard Line

Cunard – Queen Elizabeth

Kruiisipiirkonnad: Aafrika, Atlandi saared ja Kanaarid, Austraalia ja Vaikse ooekeani saared, Briti saared ja Loode-Euroopa, Kariibid, Kesk-Ameerika ja Panama kanal, Kaug-Ida, Hawaii, Vahemeri, Lähis-Ida, Balti riigid – Skandinaavia ja Island, Ameerika ja Kanada, üle Atlandi ookeani, Ümbermaailma kruiisid

Cunard on pika ajalooga ikooniline kruiisifirma, mis võlub oma inglasliku elegantsiga. Ettevõtja Samuel Cunardi poolt 1840. aastal asutatud luksuskruiisifirma kasutuses on täna kolm laeva. Queen Mary 2 on ainuke luksuskruiisilaev maailmas, mis sõidab regulaarselt üle Atlandi ookeani.

Kui soovite abielluda merel, kus pulmatseremoonia viib läbi kapten, on Cunard Line üks võimalikest kruiisifirmadest. Pulmi saab korraldada kõigil kolmel laeval.

Cunard Line pakub kvaliteetset ja luksuslikku kruiisikogemust igas vanuses reisijatele. Lapsed on lubatud pardale alates 6. kuust. Ümbermaailmakruiisidel, üle Atlandi ja eksootilistel kruiisidel peab laps olema reisi väljumise kuupäeval vähemalt 1-aastane.

Kui paljud kruiisifirmad on vabamad nõudmistes riietusele, siis Cunard Line püüab hoida jätkuvalt elegantsemat stiili. Päevasel ajal sobib kanda mugavat ja stiilset vabaajariiet. Õhtune riietus on pidulikum, sõltub restoranist ja õhtu temaatikast. Meestel on võimalus pidulikke riideid tasu eest laeval rentida.

Mida sisaldab Cunard Line´i tavapakett?

Paketi hind sisaldab enam-vähem kõike, mis on pardal saadaval: majutust valitud kajutis, hommiku-, lõuna- ja õhtusööke pearestoranides, 24 tunnist toateenindust, pärastlõuna teed ja kergeid suupisteid, kohvi, teed, vett ja mahlasid. Lisaks veel meelelahutuslikke tegevusi (etendused, muusikaprogrammid, tantsuõhtud, kino, erinevad loengud ja seminarid) ning sportimisvõimalusi (jõusaal, lauatennis, korv-ja jalgpall, basseinid, saunad). Hinna sisse ei kuulu joogipaketid, ekskursioonid sihtkohtades, spaateenused, erirestoranid, jootraha.

Laevad

• Queen Elizabeth (ehitusaasta 2010, reisijakohti 2092)
• Queen Mary 2.(ehitusaasta 2004, reisijakohti 2620)
• Queen Victoria (ehitusaasta 2007, reisijakohti 2014)

Kruiisipakkumised:

Kruiisi otsimiseks on mitu võimalust: tutvu pakkumistega, kausta otsingut või küsi pakkumist reisikonsultandilt. 
Loe lähemalt.
Kuidas leida?
Valikud kruiisi otsimiseks
Mida tuleb teha enne kruiisi algust? Mida kaasa pakkida? Kuidas toimub laevale minek? Milliseid toitlustusvõimalusi pakutakse?
Praktilised näpunäited kruiisile minejale. 
Kruiisile minek
Praktilised näpunäited 
Kruiisipiirkonnad
Milline Sulle sobiks?
Kruiisilaeva kajut on kui väike hotellituba, mis terve merereisi jooksul teie käsutuses on.
Soovitused, millega arvestada endale kõige sobivama kajuti valimisel. 
Kuidas valida sobiv kajut?
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
Lisainfo ja tellimine

Kruiiside tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype'is estravel või saada kiri aadressile kruiis@kruiis.ee