Regent Seven Seas Cruises

Regent Seven Seas Cruises

Kruiisipiirkonnad: Aafrika/India, Alaska, Aasia/Vaikne ookean, Kanada ja Uus-Inglismaa, Kariibid ja Panama kanal, Vahemeri, Põhja-Euroopa, Lõuna-Ameerika, Ümbermaailmareisid

Regent Seven Seas Cruises, mille peakontor asub Miamis ja omanikuks on Norra Cruise Line Holdings Ltd, pakub kõik hinnas (all-inclusive) luksuskruiise, külastades üle 450 sadama üle maailma.

Regent Seven Seas Cruises on spetsialiseerunud väiksematele laevadele, mis annab võimaluse randuda sadamates, kuhu suured kruiisilaevad ei pääse. Laevapargi väikseim laev, Seven Seas Navigator mahutab pardale 490 reisijat, kõik 250 kajutit on vaatega merele, 90 protsendil kajutitest on ka privaatne rõdu (Regent Seven Seas´i teistel laevadel on kõikidel kajutitel oma rõdu).

Meelelahutust aitab korraldada pardal The Smithsonian Collection by Smithsonian Journeys´i programm, mis sisaldab põnevaid loenguid erinevatel teemadel. Broadway stiilis etendusi, kokanduskursusi, venide testimist jpm. Lastele, vanuses 5–8, 9–12 ja 13–17 mõeldud Club Mariner programmi pakutakse vaid valitud kruiisidel.

Spaateenused on firmalt Canyon Ranch, mis on üks tunnustatuimaid tervislikke eluviise propageerivaid ja luksusspaapuhkust pakkuvaid ettevõtteid maailmas.

Regent Seven Seas Cruises on parim paaridele, kes naudivad kõrgtasemel teenindust ja luksust. Pikemaid kruiise eelistavad palju näinud-reisinud vanemad inimesed vanuses 60+. Lühemad kruiisid Vahemerel meelitavad pardale nooremat rahvast. Lapsed on lubatud pardale alates vanusest 1 a.

Riietus kruiisil on elegantne vabaajarõivas, õhtul pidulikum riietus. Teksaseid, T-särke või tennised ei ole lubatud kanda õhtusöögil.

Mida sisaldab Regent Seven Seas Cruises tavapakett?

Paketi hind sisaldab majutust valitud kajutis, 24-tunnist toateenindust, hommiku-, lõuna- ja õhtusööke, einestamist teemarestoranides, jooke, sh valitud veine ja kangemat alkoholi, minibaari kasutamist kajutis (täiendatakse igapäevaselt), kaldaekskursioone, Wi-Fi kasutamist pardal, jootrahasid.
Hinnas ei sisaldu ilu- ja spaateenused, rõivaste keemiline puhastus, kasiinomängud.

Luksuskruiisifirmade puhul on oluline meeles pidada, et tavapärastest kruiisidest kallim alghind võib lõpuks osutuda siiski paremaks valikuks, kuna hinnas sisaldub rohkem kui traditsioonilistel kruiisifirmadel. Luksuskruiiside puhul pole eesmärk klienti kõnetada odava alghinnaga vaid ikkagi kvaliteediga.
Selle illustreerimiseks on Regent Seven Seas teinud sellise hinnavõrdluse:

Näide: Lõuna-Ameerika kruiis Buenos Airesest Valparaisosse 2019 talvel
Tavapärane
preemium kruiisifirma
Regent Seven Seas
Meeskonna ja klientide suhtarv 1/2 1/1,5
Laeva suurus (maksimum reisijate arv) 2850 750
Kruiisi kestvus öödes 14 16
Külastatavate sadamate arv 8 10
Võrreldav kajuti kategooria Sky Sviit Superior Sviit
Sviidi suurus 35 m² 39 m²
Kruiisi hind inimese kohta 6 694 € 10 009 €
Hinnale lisanduvad teenused inimese kohta:
Ekskursioonid 896 € sisaldub
Preemium joogid 960 € sisaldub
Erirestoranid 145 € sisaldub
Wi-Fi 265 € sisaldub
Jootrahad 232 € sisaldub
Kruiisi maksumus kokku inimese kohta: 9 192 € 10 009 €
Ööpäeva maksumus inimese kohta: 657 € 626 €

Laevad

• Seven Seas Splendor  (valmib 2020, reisijakohti 750)
• Seven Seas Explorer  (ehitusaasta 2016, reisijakohti 750)
• Seven Seas Mariner  (ehitusaasta 2001, reisijakohti 700)
• Seven Seas Voyager  (ehitusaasta 2003, reisijakohti 700)
• Seven Seas Navigator  (ehitusaasta 1999, reisijakohti 490)

Tutvu kataloogiga

Free extended explorations-Regent_Seven_Seas_cruises