Seabourn

Seabourn

Kruiisipiirkonnad:  Aasia, Alaska, Antarktika ja Patagoonia, Araabia, Aafrika ja India, Austraalia ja Vaikse ookeani lõunaosa, Kanada ja Uus-Inglismaa, Kariibid, Lõuna-Ameerika ja Antarktika, Vahemeri, Panama kanal, Põhja-Euroopa, üle Atlandi ookeani

Seabourn kruiisifirma usub, et reisimine oma lõbuks tekitab emotsioone ja vabastab jõu, mis rikastab inimeste elu. 1987. aastal loodud luksuskruiisifirma kuulub Carnival`i korporatsiooni, mis on üks maailma juhtivamaid kruiisiagentuure.

Keskmisest väiksemad, veidi rohkem jahi mõõtu laevad külastavad kõige huvitavamaid sihtkohti üle maailma. On lühemaid, näiteks 7-päevaseid Kariibi mere kruiise ja pikemaid, kuni 100+ päeva kestvaid merereise ümber maailma. Peatutakse nii tuntud linnade südames kui ka vähemtuntud paikades, kuhu suuremad laevad ei saa randuda.

Seabourn laevad meelitavad pardale rahvusvahelist seltskonda vanuses 40-60+, kes oskavad kruiisimist nautida ning jagada oma rõõmu ja seiklusi teiste huvitavate inimestega. Lastele mõeldud organiseeritud tegevused nendel laevadel puuduvad.

Riietus kruiisil oleneb restoranist ja õhtu temaatikast, päevasel ajal sobib elegantne vabaajarõivas, õhtul pidulikum riietus.

Mida sisaldab Seabourn`i tavapakett?

Paketi hind sisaldab majutust valitud kajutis, hommiku-, lõuna- ja õhtusööke, laia valikut vaba aja veetmise võimalusi, treeningsaalide ja saunade kasutamist, sadamamakse, jootrahasi, avatud baar valitud premium brändidega. Lisatasu eest on saadaval interneti kasutamine, telefonikõned, ekskursioonid vahepeatustes.

Laevad

Odyssey Class
• Seabourn Encore (ehitusaasta 2016, reisijakohti 600)
• Seabourn Odyssey (ehitusaasta 2009, reisijakohti 450)
• Seabourn Ovation (alustab tegevust 2018 a. kevadel, reisijakohti 600)
• Seabourn Quest (ehitusaasta 2011, reisijakohti 450)
• Seabourn Sojourn (ehitusaasta 2010, reisijakohti 450)