• Sihtkohad
  • Ameerika Ühendriigid
  • Kariibi mere saared

Kariibi mere saared

Ameerika Ühendriigid

Pakkudes saari igale maitsele, on Kariibi meri sobivaim koht lõõgastumiseks.

Kariibidelt leiad valged liivarannad ja türkiissinise vee. Mõni saar on kaetud lopsakate vihmametsade ja mägedega, teistel on aga kõrbed ja korallrahud. Kariibidel seilates mine snorgeldama või paadiekskursioonile ning maitse kindlasti kohalikke mereande.

Nädalane kruiis võimaldab puhkajatel neljas või viies sadamas tutvuda eri kultuuride, ajaloo ja rahvastega. Iga vahesadam peidab endas uut tükikest paradiisi, kus võid leida Prantsuse, Suurbritannia, Hollandi või Hispaania mõjusid, mis on lõimitud piirkonna omanäoliste riikide iseloomulikku rütmi ja stiili.

Kariibi mere idaosa kruiisid

Sinu esimene Kariibi mere kruiis külastab tõenäoliselt Kariibi mere idaosa saari, mille hulgas on USA ja Briti Neitsisaared, Saint Martini saar ja Puerto Rico. Naudi ostlemist sellistes populaarsetes sadamates nagu Saint Thomas või avasta vanas San Juani linnas Hispaania ajalugu. Ning loomulikult on seal ka piisavalt kohti, kus nautida päikest ja kosutavaid kokteile.

Kariibi mere lõunaosa kruiisid

Kariibi mere lõunaosa külastatakse küll vähem, kuid sealne loodus on kaunis ja vaated suurepärased. Tuntuimad saared on näiteks Prantsuse Antillid (Martinique, Guadeloupe ja Saint Barths), Saint Lucia, Dominica ja Grenada ning liivased Aruba, Bonaire ja Curacao. Kuna pardaleminek toimub põhiliselt Barbadoses ja Puerto Ricos, algab kruiis enne, kui sa laevalegi jõuad astuda.

Kariibi mere lääneosa kruiisid

Kui otsid seiklusi, on Kariibi mere lääneosa sinu jaoks õige valik. Külasta Mehhikos Cozumeli saare ja Progreso sadamalinna lähedal olevaid iidseid varemeid, snorgelda korallrahudel Belize või Hondurase saare Roatani läheduses või naudi päikest Kaimanisaartel või Jamaical.

Miami ja lühikruiis Kariibidel

23.01.2020
estravel

Margit Peedu Estraveli Pärnu büroost ja Riina Vainula Estraveli Suur-Karja büroost osalesid Royal Caribbeani laeva Navigator of the Seas 4-päevasel lühikruiisil Bahama saartele.

Loe edasi...

Kruiiside võlumaailm

06.09.2018
Rein Lepik, Jalgrattaklubi Vänta Aga president

Meie hea klient Rein Lepik annab näpunäiteid kruiisivalikuks ning jagab oma kogemusi Celebrity, Royal Caribbeani, Carnivali, MSC ja Holland America Line’i laevadel.

Loe edasi...