24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Kariibi mere saared

Pakkudes saari igale maitsele, on Kariibi meri sobivaim koht lõõgastumiseks.

Kariibidelt leiad valged liivarannad ja türkiissinise vee. Mõni saar on kaetud lopsakate vihmametsade ja mägedega, teistel on aga kõrbed ja korallrahud. Kariibidel seilates mine snorgeldama või paadiekskursioonile ning maitse kindlasti kohalikke mereande.

Nädalane kruiis võimaldab puhkajatel neljas või viies sadamas tutvuda eri kultuuride, ajaloo ja rahvastega. Iga vahesadam peidab endas uut tükikest paradiisi, kus võid leida Prantsuse, Suurbritannia, Hollandi või Hispaania mõjusid, mis on lõimitud piirkonna omanäoliste riikide iseloomulikku rütmi ja stiili.

Kariibi mere idaosa kruiisid

Sinu esimene Kariibi mere kruiis külastab tõenäoliselt Kariibi mere idaosa saari, mille hulgas on USA ja Briti Neitsisaared, Saint Martini saar ja Puerto Rico. Naudi ostlemist sellistes populaarsetes sadamates nagu Saint Thomas või avasta vanas San Juani linnas Hispaania ajalugu. Ning loomulikult on seal ka piisavalt kohti, kus nautida päikest ja kosutavaid kokteile.

Kariibi mere lõunaosa kruiisid

Kariibi mere lõunaosa külastatakse küll vähem, kuid sealne loodus on kaunis ja vaated suurepärased. Tuntuimad saared on näiteks Prantsuse Antillid (Martinique, Guadeloupe ja Saint Barths), Saint Lucia, Dominica ja Grenada ning liivased Aruba, Bonaire ja Curacao. Kuna pardaleminek toimub põhiliselt Barbadoses ja Puerto Ricos, algab kruiis enne, kui sa laevalegi jõuad astuda.

Kariibi mere lääneosa kruiisid

Kui otsid seiklusi, on Kariibi mere lääneosa sinu jaoks õige valik. Külasta Mehhikos Cozumeli saare ja Progreso sadamalinna lähedal olevaid iidseid varemeid, snorgelda korallrahudel Belize või Hondurase saare Roatani läheduses või naudi päikest Kaimanisaartel või Jamaical.

Kruiiside võlumaailm

06.09.2018
Rein Lepik, Jalgrattaklubi Vänta Aga president

Meie hea klient Rein Lepik annab näpunäiteid kruiisivalikuks ning jagab oma kogemusi Celebrity, Royal Caribbeani, Carnivali, MSC ja Holland America Line’i laevadel.

Loe edasi...

KOGEMUS: Kariibi mere kruiis MSC Divina pardal

19.04.2016
Eliine Rannajõe

Märtsis käis meie konverentsi-, incentive ja rühmareiside spetsialist Inge Lauringson nädalasel Kariibi mere kruiisil MSC kruiisifirma laevaga MSC Divina. Kuna peale pikka talve märtsi kuus tahaks juba veidi päikest ja sooja, siis Miami ja Kariibid on puhkuseks igati sobiv koht! :)

Loe edasi...

Kruiisi ABC: 3 parimat kruiisilaeva peredele

25.03.2015
Svea Lillepalu

Pere pisemate ja suurematega reisimine on alati üks parajalt aeganõudev ettevõtmine. Tuleb vaadata, et kõik saaksid magamiskoha, kõigil oleks midagi süüa ja lõpuks, et kõigil ikka lõbus ka oleks. Mitu kärbest lööb ühe hoobiga kruiisimine.

Loe edasi...

Kruiisile maailma suurimate laevadega!

30.07.2013
Marika Mikko

Kruiis on juba iseenesest nii äge puhkus, et paneb silmad särama. Aga kruiis maailma suurimatel laevadel Allure ja Oasis of the Seas – see on elamus omaette! Tegemist on peaaegu identsete laevadega, mille välimus ja ka sisemus on äravahetamiseni sarnased. Kuid siiski on Allure umbes 5 cm pikem, kui tema aastapäevad vanem sõsar Oasis of the Seas.

Loe edasi...

Jamaica – andke mulle päikest ja muusikat

18.11.2012
Anu Lill / Estraveller

Imeilusad rannad, tujutõstvad dancehall’i-rütmid ja kohalike oskus elu maksimaalselt nautida – Jamaica on tšillimise sünnipaik, kinnitab Anu Lill.

Loe edasi...