24/7 klienditeenindus
(+372) 6 266 266

Porto de Galinhas

Brasiilia

Väike sümpaatne kaluriküla Brasiilia kõige kaunimaks tituleeritud randadega.

Porto asub ekvaatori lähedal – see tähendab päikeselist ilma, sooja merd ja mahedat tuult. Porto on hea asukohaga alla 100 km kaugusel suurest linnast Recife`ist, hea infrastruktuuriga, k.a arenenud lennujaamaga.

Porto de Galinhas tähendab tõlkes “kanade sadamat”. 18.sajandil kui orjakaubandus oli keelatud, toimus see ometi ning orje kutsuti varjavalt kanadeks.

Endine väike rahulik kaluriküla on võitnud turistide südamed, kuid säilitanud hubase õhkkonna. Piirkonda kaunistab 18 km laiune hele rand, mida kohalik turismiajakiri on tituleerinud Brasiilia parimaks.

Mööda kaunist rannajoont on mõnus liikuda. 3 km pärast jõuad Maracaipe randa, mis on lainelaudurite lemmik. 8 km kaugusel Muro Alto rannal on eriti head veespordivõimalused.

Külast võib leida mitmeid söögikohti, mis pakuvad nii kohalikku kööki kui rahvusvahelisi roogi. Rannarestoranid on tuntud kalaroogade poolest.

Porto de Galinhases on hubased baarid, kus võib kuulda kohalikku muusikat elavas esituses. Nädalalõppudel on siin vilkam ööelu.