Pattaya

Tai

Pattayas on olemas kõik ja kõigile: valged laiad rannad, veespordivõimalused, palju põnevat vaatamisväärset, ekskursioonid, suurepärased ostukeskused, head hotellid, mõnusad söögikohad ja muidugi taltsutamatu ööelu.

Pattaya on Kagu-Aasia tuntuim rannakuurort. Pattayat tuntakse kõrgetasemelise majutuse, baaride ja klubide ning vabaõhuharrastuste poolest. Enamikul hotellidest on oma bassein, kuna meres suplemist Pattaya lahes ei soovitata.

Kui olete huvitatud ujumisest, tasuks ette võtta paadiretk läheduses asuvatele korallisaartele – või istuge baht-bussi mis viib teid 15 minutiga lõuna pool asuvasse Jomtieni randa. Jomtienis laiub kilomeetrite ulatuses puhas liiv, taustal uued päikeses säravad suurelamud.

Põnevust armastavad turistid võivad proovida paraseilingut, purjetamist, veesuusatamist jms, teised ehk eelistavad päevapikkust süvamerekalapüüki, mis pakub võimaluse kätte saada maitsva riffahvena ja kopsaka marliini. Lugematud ekskursioonipaadid sõidutavad turiste ujuma ja läbipaistvas sinises puhtas vees snorgeldama.
Pattayas on kolm randa. Pattaya rand on kolmekilomeetrine liivarand, mis on sageli ülerahvastatud ja asub Pattaya linna keskuses. Naklua Bay on puhtam, see asub vanas kalurikülas Pattayast põhja pool. Jomtien Bay on parim paik veespordiga tegelemiseks.

Ekskursioonidel saab käia elevandikülades, liblikapargis, tiigriloomaaias ja krokodillifarmis. Kuulsad on ka täiskasvanutele mõeldud Alcazari ja Tiffany transvestiitide kabareed. Nong Nooch’i orhideepargis on erinevad eksootilised lilled ja muud taimed.
Pattaya on suurepärane valik neile, kes janunevad meelelahutust ja keda on ära tüüdanud vaikne puhkus.