Joogipakett

Hea söök ja jook on reisi lahutamatu osa. Olenevalt valitud kruiisifirmast võib hind sisaldada lisaks toidule nii lihtsat keelekastet kui peeneid jooke, viimaseid eelkõige luksuskruiiside puhul. Enamasti tuleb laiema kohvi- ja teevaliku, pudelivee, värske mahla või alkohoolsete jookide eest lisaks maksta. Jooke saab soetada nii ükshaaval kui ka paketina. Kui ootad kruiisilt lisaks heale kõhutäiele uusi kohvi-, kokteili- või veinielamusi ja seda rohkem kui korra päevas, on joogipakett just Sulle.

Millal on joogipakett kasulik ja millal mitte?

Joogipakette saab enamasti tellida kas terve kruiisi ajaks või kindlaks ajaperioodiks, kuid mitte ühe päeva kaupa. Seega sõltub paketi hind kruiisi pikkusest. Alkohoolseid jookse sisaldavatel pakettidel jääb ühe päeva tasu enamasti vahemikku 45–55 €, kuid võimaldab väga laia valikut. Joogipakett on kasulik neile, kes soovivad maitsta erinevaid jooke rohkem kui mõne korra päevas. Kui tead juba ette, et soovid hommikul caffè lattet, lõunaks värskelt pressitud mahla, basseini ääres ühe kokteili ning õhtusöögi kõrvale mõne klaasi veini juua, võib nende ükshaaval soetamisel olla hind oluliselt kallim kui paketina.

Paketi eeliseks on mugavus – meelepärase (ja paketis sisalduva) joogi saad valida pea igas kruiisilaeva baaris või restoranid ning puudub vajadus arvet pidada, kui palju päeva jooksul kulub. Hind on ju fikseeritud, kui just valik paketiväliste jookide kasuks ei lange. Nii on lihtsam avastada enda jaoks uusi ja põnevaid maitseid – kui ei meeldi, pole kahju ka alles jätta.

Kruiisilaevade kohvikud ja restoranid pakuvad enamasti toidu kõrvale tasuta lauavett, kannuteed ja -kohvi ning klaasikest mahlajooki. Kui soovid päeva jooksul lisaks tarbida vaid mõne üksiku muu joogi, näiteks päeval cappuchinot ja õhtul klaasi veini, on soodsam need ükshaaval tellida. Enne otsustamist tasub tutvuda laevas pakutavate jookide hinnakirjaga. Alkohoolsete kokteilide hind ilma lisatasudeta on umbes 8–12 $, klaasi majaveini saab umbes 6–8 $ ning veidi laiema veinivalik 8–12 $ eest.

Joogipakett ei pruugi sobida ka nendele, kes eelistavad õhtusöögil tellida veini pudeliga (kuigi enamasti kehtib paketiga soodustus) või kallimaid marke, mille hind ületab joogipaketi limiidi. Näiteks kui valitud pakett sisaldab kuni 12 $ jooke, kasseeritakse enam maksvate eest hinnavahe või kogu summa.

Hea teada:

 • Valikuid on mitmeid – alates soodsatest mittealkohoolseid jooke sisaldavatest kuni all-inclusive joogipaketideni.
 • Tutvu enne lõpliku valiku tegemist hoolikalt joogipaketi sisuga ning tee endale selgeks, mis on hinnas ning mis mitte.
 • Mõnel juhul võivad ka alkohoolsed joogid juba hinnas olla, näiteks klaasike veini õhtusöögi kõrval jõekruiisil või laiem valik erinevaid jooke luksuskruiisidel.
 • Olenevalt kruiisifirmast saab joogipakette tellida enne kruiisi algust soodushinnaga, laeval ostes on hinnad kõrgemad.
 • Laeval saab pakette tellida reeglina vaid alguspäevadel ning kogu kruiisi ajaks, mitte päeva kaupa, ning tagasiulatuvalt tarbitud jooke paketi soetamisel ei hüvitata.
 • Kruiisifirmad võivad nõuda, et ühe kajuti piires oleks täiskasvanute paketivalik sama, et vältida jookide jagamist.
 • Joogipakett kehtib ainult ühele inimesele ehk baarmenid serveerivadki jooke vaid ühekaupa ning korraga mitut jooki tellida ei saa.
 • Joogipaketi eelis võib olla ilmsem mitmete merepäevadega kruiisidel, mil laeval rohkelt aega veedetakse.
 • Kruiisifirmade reeglid laeva kaasa võetavate jookide osas on erinevaid, kuid enamasti ei saa laevas tarbida maalt kaasa toodud joogipoolist ning alguspunktist võib äärmisel juhul laeva tuua ühe pudeli veini.
 • Restoranis pudeliga veini tellides pole vaja tühjaks joomisega kiirustada – alles jääva osa võib jätta järgmiseks õhtuks, see pannakse Sinu jaoks kõrvale.
 • Menüüs olevate jookide hinnad ei sisalda sageli kohustuslikke makse ja jootrahasid, seega võib hinnale lisanduda umbes 15–18%.
 • Joogipakett kehtib Sinu toast väljaspool ehk minibaari sisu ning toateeninduse kaudu tellitud jookide eest tuleb reeglina eraldi tasuda.

Vaata kruiisipakkumisi:

Eripakkumised kuni 24.09!

Royal Caribbeani Dubaist algaval kruiisil näed ühe reisiga ära mitu Pärsia lahe riiki. See kruiis on täis idamaist eksootikat, kontraste, ajalugu ja ehituskunsti imesid.

Kruiisid toimuvad 16.12.2019–16.03.2020.

Dubai+emiraadid 
Nädal Pärsia lahel
al 786
või al 71 €/kuu
Tasuta joogipakett

Mitmed head eripakkumised broneerimiseks kuni 02.10.2019.

Kruiis - kõik hinnas!
Vali endale sobiv
al 1061
või al 96 €/kuu
Kaaslase kruiis –60%

Broneeri Royal Caribbeani kruiis kohe, sest selle pakkumise raames saab kaaslane kruiisi 60% soodsamalt!

Pakkumine kehtib kuni 30.09.2019.

Suurim valik kruiise
Rohkelt tegevusi laevas
al 604
või al 55 €/kuu
UUS LAEV!

2020. aasta sügisel valmib Royal Caribbeani uus Quantum Ultra-klassi laev Odyssey of the Seas, mis hakkab seilama Kariibidel.

Septembri eripakkumine: kaaslane -60%!

Odyssey of the Seas
al 898
või al 81 €/kuu
Soodustus kuni 50%

Regent Seven Seasi kruiisid on suurepärane valik paaridele, kes naudivad luksust ning hindavad tõeliselt kõrgetasemelist ja personaalset teenindust.

Regent Seven Seas
Luksuslikud kruiisid
al 3191
või al 290 €/kuu
Ei leia, mida otsid? Võta ühendust reisikonsultandiga ja kindlasti leiame koos hea lahenduse!
Lisainfo ja tellimine

Kruiiside tellimiseks või lähema info saamiseks helista telefonil 6 266 266, Skype'is estravel või saada kiri aadressile kruiis@kruiis.ee