SeaDream Yacht Club

SeaDream Yacht Club

Kruiisipiirkonnad: Kariibid, Vahemeri, üle Atlandi ookeani, erinevad unikaalsed teemareisid.

SeaDream Yacht Club`i moto ütleb kõik “See on jahiga sõit, mitte kruiisimine, naudi erinevust!”. Ainult 112 reisijat ja 95 meeskonnaliiget mahutavad laevad on loodud selleks, et pakkuda igale reisijale võimalikult parimat teenindust ja tähelepanu. SeaDream`i reisija tunneb selgelt, et ta on laeval oodatud ja austatud.

Suurim erinevus võrreldes teiste kruiisifirmadega on personaalne teenindus, kõrge kvaliteet nii laeval endal kui kõigel seal pakutaval, tähelepanu on pööratud igale väiksemale detailile. Peatutakse maalilistes sadamates, õhtusööki pakutakse tihti tekil vabas õhus.

Kõikidest kajutitest ja sviitidest avaneb vaade merele. Suurim on üle 40-ruutmeetriline Omanikusviit (Owner`s Suite), järgneb 36-ruutmeetrilne Commodore Suite ja 34-ruutmeetriline Admiral Suite. Lisaks 18-ruutmeetrilised kajutid – Yacht Club Deck 2, 3 ja 4 Staterooms.

Seadream laevade reisijateks on peamiselt jõukamad eurooplased ja ameeriklased, vanuses 40-60+. Lapsed on lubatud pardale alates vanusest 1.a. SeaDream`i laevadel puuduvad lastele mõeldud organiseeritud tegevused.

Mida sisaldab SeaDream Yacht Club`i tavapakett?

Paketi hind sisaldab majutust kajutis, hommiku-, lõuna- ja õhtusööke, raamatukogu kasutamist (valikus üle 1200 raamatu) basseinide, saunade ja treeningsaalide külastamist (päevased jooga ja Tai Chi tunnid), 24 tunnist toateenindust, jootrahad, avatud baar valitud premium brändidega, golfistimulaator, veespordi vahendid, meelelahutust ja palju muud. Lisaks veel organiseeritud tegevusi kaldal nagu matkamine ja maastikuratastel jalgrattasõit.

Laevad

Ajakiri “ForbesLife” hinnangul on SeaDream Yacht Club laevad hinnatud 2015. aasta parimateks väikesteks luksulikeks kruiisilaevadeks.

• SeaDream I (ehitusaasta 1985/2002*, reisijakohti 112)
• SeaDream II (ehitusaasta 1984/2002*, reisijakohti 112)
*laev läbinud uuenduse