Virgin Voyages

Scarlet Lady

 

Kruiisipiirkonnad: Vahemeri, Kariibimeri, Atlandi ookeani ületus

AHOY! Virgin Voyages on Virgin gruppi kuuluv kruiisifirma, mis kannab endas Richard Bransoni innovaatilist nägemust reisimisest.

Virgin Voyages kruiisid on mõeldud ainult täiskasvanutele (alates 18. eluaastast). Laevad on uued, modernsed, butiikhotelli tüüpi ja mahutavad umbes 2770 reisijat ja 1550 meeskonnaliiget. Laeva pikkus on 155 x Richard Bransonit. 2021 aastal valmis USAs, kodusamas Miamis, nende päris oma kruiisiterminal. Vahemere kodusadam asub suvisel hooajal Barcelonas.
Uuendusena pole laevas tavapäraseid buffet-tüüpi megarestorane, küll aga on umbes 20 erinevat väiksemat restorani, salongi ja baari. Õhustik laevas on pigem mitteformaalne ning kruiisi hinnas sisaldub kogu toitlustus laevas, jootrahad, wifi laevas, meelelahutus, fitness koos rühmatreeningutega ja mõningate eranditega alkoholivabad joogid. Muid jooke saab osta juurde vastavalt joogikaardtidele. Kajutite kategooriad on alates sisekajutitest kuni Mega Rockstar sviitideni välja.

Valikus on nii 4-öised kui pikemad ka kruiisid. Enamik Kariibimere kruiise külastavad ka Virgin Voyages privaatset rannaklubi “The Beach Club at Bimini”, mis asub Bimini saarel Bahama saarestikus.

Laevad:

• Scarlet Lady (ehitusaasta 2020)
• Valiant Lady (ehitusaasta 2021)
• Resilient Lady (valmib 2023)
• Brilliant Lady (valmib 2023)

Virgin Voyages valmistub Resilient Lady pardal esitlema hulga uusi etendusi, pidusid ja elavat muusikat. Uue laeva pardal debüteerib ka uus Supper Club Series, mis ühendab klassikaliste õhtusöögiklubide stiili uute ja põnevate etendustega ning erilise söögikogemusega.

Uued etendused liituvad Virgini Festival Stage Acts sarjaga, mis alustas selle aasta veebruaris ning sisaldab mitmeid komöödiapõhiseid etendusi, mis vahetuvad iga kahe kuni nelja nädala tagant.

“Meil on väga hea meel esitleda 2023. aastal oma auhinnatud meelelahutust kõigil meie laevadel,” ütles meelelahutuse asepresident Richard Kilman. “Resilient Lady lansseerimisega laiendame oma meelelahutust ja ööelu ning meil on hea meel debüteerida uue etendustesarjaga, millel on samad uskumatud produktsioonielemendid. Üle kogu laevastiku … me lisame komöödia etendusi ja tutvustame uusi kaasahaaravaid esitlusi, mis jäävad selle ainulaadse Virgin Voyagesi stiili juurde ja annavad inimestele võimaluse kogeda midagi, mida nad kunagi varem pole kogenud.

Uued etendused on:

Persephone: originaalne kontseptsioon, mis jutustab ümber kuulsa Kreeka müüdi ning mis sisaldab rock-n-rolli, uhkeid kostüüme ja dramaatilist tegevust (debüüt Resilient Lady pardal)

Lola’s Library: õhtune kokteilipidu ja kaasahaarav kabaree, mis viib vaatajad salapärase autori eklektilisse raamatukokku. Etendus on segu laulust, tantsust, akrobaatikast ja komöödiast. Esitatakse kolmes temaatilises peatükis, mis võimaldab publikul jääda kas kogu etenduse ajaks või saabuda/lahkuda peatükkide vahel (debüüt Resilient Lady pardal)

Supper Club featuring Another Rose: loodud ja produtseeritud Randy Weineri poolt (filmid “Sleep No More” ja “Queen of the Night”). See ainulaadne elamus on ühtlasi nii kabaree-, söögi-  kui ka teatrielamus (debüüt Resilient Lady pardal)

Mind Mangler, Member of the Tragic Circle: selles uues etenduses kohtub komöödia mentalismiga ning jätab publiku õhku ahmima (debüüt Resilient Lady pardal)

Miss Behave: mänguline etendus, millesarnast ei leidu. Etendus täis komöödiat ja publiku osalust (nii Valiant Lady kui ka peagi Resilient Lady pardal)