Virgin Voyages

Scarlet Lady

 

Kruiisipiirkonnad: Vahemeri, Kariibimeri, Atlandi ookeani ületus

AHOY! Virgin Voyages on Virgin gruppi kuuluv kruiisifirma, mis kannab endas Richard Bransoni innovaatilist nägemust reisimisest.

Virgin Voyages kruiisid on mõeldud ainult täiskasvanutele (alates 18. eluaastast). Laevad on uued, modernsed, butiikhotelli tüüpi ja mahutavad umbes 2770 reisijat ja 1550 meeskonnaliiget. Laeva pikkus on 155 x Richard Bransonit. 2021 aastal valmib USAs, kodusamas Miamis, nende päris oma kruiisiterminal. Vahemere kodusadam asub suvisel hooajal Barcelonas.
Uuendusena pole laevas tavapäraseid buffet-tüüpi megarestorane, küll aga on umbes 20 erinevat väiksemat restorani, salongi ja baari. Õhustik laevas on pigem mitteformaalne ning kruiisi hinnas sisaldub kogu toitlustus laevas, jootrahad, wifi laevas, meelelahutus, fitness koos rühmatreeningutega ja mõningate eranditega alkoholivabad joogid. Muid jooke saab osta juurde vastavalt joogikaardtidele. Kajutite kategooriad on alates sisekajutitest kuni Mega Rockstar sviitideni välja.

Valikus on nii 4-öised kui pikemad ka kruiisid. Enamik Kariibimere kruiise külastavad ka Virgin Voyages privaatset rannaklubi “The Beach Club at Bimini”, mis asub Bimini saarel Bahama saarestikus.

Laevad:

• Scarlet Lady (ehitusaasta 2020)
• Valiant Lady (valmib 2022)
• Resilient Lady (valmib 2022)