Oceania Cruises

2017 Brand Sizzle – Oceania Cruises

logo_oceania-cruises

Kruiisipiirkonnad: 180-päevane maailmareis (Miami – Miami), Aafrika,  Aasia, Alaska, Austraalia ja Uus-Meremaa, Põhja-Euroopa ja Skandinaavia, Kanada ja Uus-Inglismaa, Kariibid, Panama kanal ja Mehhiko, Vahemeri, Lõuna-Ameerika ja Amazon, Vaikse ookeani lõunaosa ja Tahiti, üle Atlandi ookeani.

Stiil ja mugavus on alati olnud Oceania kruiiside tunnuseks. 2002. aastal loodud luksuskruiisifirma põhiväärtused on austus, korrektsus, usaldus ja tipptasemel teenindus.

Lisaks mõnenädalastele reisidele pakub Oceania Cruises ka pooleaastaseid merereise. Maailma pikim kruiis laevaga Insignia algab Miamist ja jõuab sinna tagasi 180 päeva hiljem – selle ajaga tehakse tiir ümber maailma ja külastatakse kõiki suuremaid turismisadamaid.

Laevad Marina ja Riviera on ainukesed kruiisilaevad merel, mille sviidid on kujundatud ja sisustatud Ralph Lauren Home sarja toodetega sisekujundaja Dakota Jacksoni poolt.

Oceania Cruises meeldib paljureisinud täiskasvanutele vanuses 40+, kes otsivad maailmatasemel kööki, võrratut personaalset teenindust, luksuslikku õhkkonda pardal ja rikastavaid kogemusi sihtkohtades. Põhirõhk on toitlustusel, mis on ilmselt parim, mida kruiisilaevadel pakutakse. Lastele mõeldud organiseeritud tegevused Oceania laevadel puuduvad. Marsruudid on planeeritud nii, et kliendil oleks võimalikult kaua aega sihtkoha avastamiseks. Mõnel juhul lausa mitu päeva.

Riietus kruiisil oleneb restoranist ja õhtu temaatikast, päevasel ajal sobib mugav vabaajarõivas, õhtul elegantsem riietus.

Mida sisaldab Oceania Cruises tavapakett?

Paketi hind sisaldab majutust kajutis ning 24h toateenindust, hommiku-, lõuna- ja õhtusööke (v.a restoranid La Reserve ja Privee), kohvi, teed, karastusjooke, minibaari, saunade kasutamist, Bvlgari tooteid vannitubades, transporti sadamates. Lisatasu eest joogipaketid, jootrahad ja interneti kasutamine, kunstitunnid, kokandustunnid.

Laevad

R Class
• Insignia (ehitusaasta 1998/2014, reisijakohti 684)
• Nautica (ehitusaasta 2000/2014, reisijakohti 684)
• Sirena (ehitusaasta 1999/2016, reisijakohti 684)
• Regatta (ehitusaasta 1998/2014, reisijakohti 684)

O Class
• Marina (ehitusaasta 2011/2016, reisijakohti 1250)
• Riviera (ehitusaasta 2012/2015, reisijakohti 1250)

Valmimisel on uus laev, Vista, mis pakub Oceaniale omast suurepärast maitseelamust The Finest Cuisine at Sea®, erakordselt isikupärastatud teenust, kus on kaks töötajat iga kolme külalise kohta, sooja ja sõbralikku õhkkonda, mis tuleneb laeva elegantsest sisustusest ning tutvustab mitmeid ainulaadseid söögi- ja külalislahkusekogemusi.
Vista  avareisid avatakse müügiks septembris 2021 ning esimene reis toimub 14.04.2023. Parema ülevaate saamiseks vaata kataloogi siit.

Vaata kataloogi

2022-2023 – Tropics and Exotics